kendinisimart.com.tr

     Biz kimiz ? Biz farklı bir moda anlayışını benimseyerek kadın giyim konusunda e-ticaret  sektörüne adım atan butik anlayışını sokak ve ofis anlayışıyla bütünleştiren markasıyız Kendini Şımart ; Kadın giyim konusunda Türkiye merkezli faaliyet gösteren online satış yapısıyla tüketiciye hizmet sunan e-ticaret yapısıdır. Seçim Senin Stilin diyerek 2020'de faaliyete geçen kesintisiz hizmet ve güven sunan ticari bir markadır. Bünyemize kattığımız Kendini Şımart e- ticaret yapısıyla hem sosyal medya ve perakende hizmetlerimizle, tüm müşterilerimize büyük bir aile çatısı altında  toparlamayı, güvenilir ve kaliteli  hizmet vermeyi ilke edinmiş bir firmayız . Kendini şımartmayı seven milyonlarca müşterimizi giydirecek ve tüm ihtiyaçlarını karşılayacak olan sloganımızla hizmet sunuyoruz ve Seçim Senin Stilin ...diyerek tercihlerinizi bizimle birlikte oluşturmaya sizleri davet ediyoruz...

Kendinizi Şımartınheart

 Keyifli alışverişler...                                                  

 Kendinisimart.com.tr Ekibi 

 

 

VİZYONUMUZ

       Türkiye'de e-ticaret platformuna yenilikler ve farklı bir bakış açısı getirmek.

 

MİSYONUMUZ

       E-ticaret sektöründe müşterilere ve bünyesinde barındırdığı mağazalara online satış yapısı içerisinde güvenli ve hızlı hizmet sunmak. 

 

STRATEJİMİZ

     E-ticaret platformunda yeni yer alan bir kuruluş olarak zaman süreci içerisinde sürekli bir gelişim ve mevcut platformumuzun içerisindeki ürün çeşitliliğimizi sürekli arttırmak amacını gütmekteyiz. Bu süreçte Güven , Hizmet , Destek ve Kolaylık anlayışını prensip edinerek büyümeyi hedefleyen bir ticari markayız.